Планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання провела Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області.

У навчаннях, що тривали три дні, взяли участь співробітники СБУ, Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, Збройних сил України, військовослужбовці Державної прикордонної служби, а також представники органів влади, інших суб’єктів боротьби з тероризмом.

За легендою навчань диверсійна група мала здійснити на Львівщині теракти на об’єктах критичної інфраструктури та місцях дислокації підрозділів ЗСУ.

Силовики відпрацювали алгоритм спільних дій в умовах, максимально наближених до реальних. На завершальному етапі навчань силами спецпідрозділів було проведено штурмову операцію зі знешкодження «терористів».

Керівники навчань, детально проаналізувавши кожну фазу антитерористичної операції, відзначили високий рівень готовності суб’єктів боротьби з тероризмом до виконання завдань із запобігання вчиненню диверсій і терористичних актів, їх припинення та мінімізації наслідків.

Також було ретельно проаналізовано окремі елементи контрдиверсійної роботи та напрацьовані пропозиції щодо покращення їх ефективності.

Залишити відповідь