На Львівщині правоохоронці припинили розкрадання нафти з нафтопроводу «Дружба»

Попередньо встановлено, що зловмисники, зробивши врізку у наіфтопровід, викрадали сиру нафту, яку в подальшому перевозили в автоцистернах.

Зловмисників викрили співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з працівниками оперативного підрозділу податкової міліції за процесуального керівництва прокуратури області.

Сьогодні, 23 вересня, в одному з селищ Стрийського району біля складсього приміщення правоохоронці виявили автоцистерну «Вольво», у яку за допомогою електромоторів високого тиску та іншого обладнання закачувалось близько 150 тон сирої нафти.

Попередньо встановлено, що зловмисники, зробивши врізку у нафтопровід «Дружба», який проходить територією району, викрадали сиру нафту, яку в подальшому перекачували в автоцистерни та перевозили у місце призначення.

Досудове розслідування, відкрите за ч.2 ст.292 (Пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів) Кримінального кодексу України, триває. Призначені експертизи, правоохоронці встановлюють обставини та усіх осіб, причетних до скоєння злочину.

За скоєне зловмисникам загрожує покарання – обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Залишити відповідь