25 жовтня відбудуться місцеві вибори і вперше будуть сформовані об’єднані територіальні громади. Я прийняв рішення балотуватися на голову Сокальської об’єднаної територіальної громади і сьогодні зареєструвався шляхом самовисування. Я іду на місцеві вибори не з метою отримати це «керівне крісло», а з реальним планом роботи для розвитку міста та сіл громади. Я іду, щоб перемогти і зробити Сокальську ОТГ сильною, заможною, перспективною громадою на Львівщині, відновити славу нашого Прибузького краю!
Сокальщина – мій рідний край, тут живе моя сім’я, родина, тому мені не байдужі проблеми, які тут є і я знаю, як їх вирішувати. Неодноразово люди обирали мене депутатом різних рівнів, я був членом виконкому трьох міст Сокальщини. У мене за плечима – чималий досвід, все життя я працював лікарем, в тому числі і на керівних посадах. У 2014 році, коли почув від Героїв, які воювали на Сході України про те, що на війні багато поранених, поїхав на Схід України, там працював начмедом Військово-мобільного госпіталю. Я бачив у очах Героїв бажання створити нову країну, вони воювали за те, щоб нам краще жилося. Тому вважаю, тепер настав час, коли мої знання і досвід потрібні моїй рідній Сокальщині.
На попередніх місцевих виборах мешканці Сокальщини подарували мені великий кредит довіри – довірили представляти інтереси громади у Львівській обласній раді. Я протягом цих п’яти років роботи завжди пам’ятав про величезну відповідальність перед виборцями, тому працював на благо громади. Спільно з однодумцями нам вдалось зробити для Сокальщини чимало добрих справ, мені нині не соромно дивитися виборцям в очі: бо я не продався, за сумнівні та протизаконні рішення не голосував, лобіював інтереси Сокальщини в обласній раді. Завдяки співфінансуванню з обласного бюджету по Програмі мікропроєктів вдалося відремонтувати чимало садочків, шкіл, Народних домів, відділення лікарні та сільські ФАПИ, амбулаторії. Дороги в районі теж частково ремонтували, звичайно, що не всі зараз у належному стані – але видно результати ремонтів.
Вірю, що саме з вашою підтримкою, поруч з командою однодумців, ми пройдемо спільно цей шлях реформування. У мене чимало планів і проєктів, які хочу реалізувати разом з однодумцями у майбутній великій об’єднаній Сокальській територіальній громаді.
Наступні п’ять років будуть дуже відповідальними, адже саме від них залежатиме подальший розвиток нашої Сокальщини. Саме від голови ОТГ буде залежати, чи прийдуть в наш край нові інвестори, чи будуть працювати підприємства, чи буде розвиток наших територій.
У разі обрання мене головою Сокальської ОТГ моя подальша робота буде побудована на таких основних критеріях: відповідальність влади, інвестиційний розвиток громади, створення нових робочих місць, наведення порядку в сфері житлово-комунального господарства.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАДИ
Вважаю, що влада повинна нести відповідальність перед виборцями за свою діяльність. Голова ОТГ повинен прислухатися до думки депутатів, мешканців ОТГ, звітувати перед ними про свою діяльність. Довіра виборців – критерій, про який завжди повинна пам’ятати влада.

ІНВЕСТИЦІЇ
Перш за все – ставлю перед собою завдання реалізувати інвестиційні проєкти, адже коли будуть нові робочі місця, буде наповнення бюджету, ми зможемо утримувати соціальні об’єкти в громаді, ремонтувати школи, садочки, дороги. Саме від наповнення бюджету залежить розвиток громади і я зроблю все можливе, щоб залучити інвесторів, підтримати не на словах, а реальними кроками наших сокальських підприємців, аби наш край розвивався.
СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ
Створення робочих місць – одне з найпріоритетніших завдань, які ставлю перед собою. Останнім часом всюди відбуваються лише скорочення кадрів, а люди працездатного віку, молодь не мають роботи і в пошуках кращої долі «цвіт української нації» виїжджає закордон. Потрібно відкривати нові підприємства, адже будуть нові робочі місця, будуть сплачуватися податки і буде розквітати громада. Адже якщо зараз, на початках, не буде розвитку громади – вся працездатна молодь остаточно виїде закордон, села почнуть вимирати… Я хочу щоб молодь залишалась вдома і докладу максимум зусиль, щоб вони мали можливість жити і працювати тут, в рідному Сокалі.
РЕМОНТ ДОРІГ
Ця проблема турбує кожного мешканця нашого краю. Будучи депутатом обласної ради, мені вдалось залучити кошти на ремонт доріг «Червоноград-Перетоки», «Комарів-Переспа», «Сокаль-Бояничі», «Сокаль-Червоноград», проте ще велика частина доріг потребують ремонту. Добре розумію, що для залучення інвесторів потрібно ремонтувати дороги, це одна зі складових бізнесу. Тому спільними зусиллями вирішуватиму проблеми ремонту інших доріг в ОТГ.
МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Сокальщина – прикордонний регіон, на території Сокальської об’єднаної територіальної громади розташований митний пункт пропуску «Угринів-Долгобичів», ставлю перед собою завдання разом з депутатами всіх рівнів облаштувати придорожню інфраструктуру цього митного пункту пропуску. Ми повинні тісно співпрацювати з нашими сусідами-поляками, переймати їх досвід управління, брати участь в міжнародних проєктах, які б мали реальну користь для нашої громади.
Саме тому я вирішив подати свою кандидатуру на голову Сокальської ОТГ. Я знаю і усвідомлюю, що буде непросто, буде тяжко працювати, адже попереду час реформ. Але вірю, що спільними зусиллями, з Божою допомогою, ми все здолаємо і зробимо нашу Сокальську ОТГ успішною, розвинутою, перспективною громадою.
Я прошу вашої підтримки на виборах 25 жовтня. Вірю: разом з вами, дорогі жителі Сокальщини, ми будемо творити нову об’єднану територіальну громаду, щоб тут щасливо жилося нам, нашим дітям і онукам.

Сергій Касян

Залишити відповідь