53-річний мешканець Сокальського району загинув внаслідок нещасного випадку – від ураження електричним струмом. Трагедія трапилась на електропідстанції.

Як вдалось з’ясувати , трагедія трапилась у селі Свитазів. Місцевий житель добряче хильнувши, заліз на електричну підстанцію. Зі слів мешканців села, чоловік мав конфлікт із місцевими. Хотів таким чином зробити шкоду та вимкнути всім світло.

«Євген жив сам, кілька місяців тому вийшов із тюрми. Сидів неодноразово за крадіжки та навіть угон машини. Коли сидів не пив, а як вийшов взявся за старе. Коли ж починав вживати, у ньому проявлялись якісь незрозумілі напади люті. Вважав, що довкола одні вороги і лиходії. Нещодавно от була історія, пішов на цвинтар і поройнував хрести на могилах, причому зробив шкоду своїй родичці, щось не догодила йому. Тут, кажуть сусіди, також мав якийсь конфлікт у селі. От і захотів помститись – вимкнути всім світло. На підстанцію зайшов, виламавши колодку. Далі, видно вхопився голими руками за дроти, струм і пройшов через нього», – розповів місцевий мешканець Віталій.

Чоловіка знайшли наступного дня. Люди, проходячи повз підстанцію, побачили, що та відчинена, коли увійшли в середину – виявили обгоріле тіло чоловіка. Викликали поліцію.

Правоохоронці за фактом смерті людини відкрили кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство» з приміткою «нещасний випадок».

Зараз проводять розслідування, намагаються встановити всі обставини події.

Залишити відповідь