Людно було 8 серпня у центрі Тартакова. Іменинниками почували себе найменші жителі села, адже подія присвячена безпосередньо їм. Відкривався унікальний дитячий майданчик, за будівництвом якого малеча з цікавістю спостерігала  і з нетерпінням чекала коли можна буде погратись в казковому містечку: попливти на фантастичному кораблі, подорожувати в ігровому автобусі, гойдатись, розвиватись…

Новозбудований дитячий майданчик освятив настоятель місцевої громади УГКЦ о. Богдан Лилик.

Присутніх на святі привітали голова райдержадміністрації М. Мисак та сільський голова С.Орловський.

І яке ж свято без музики, пісень і танців. Цього разу це був дитячий концерт за участі вихованців дитячого садка та учнів молодших класів школи.

Голова РДА  М.Мисак у вітальному слові наголосив на важливості таких соціальних проектів і перспективності діяльності місцевих громад у цьому напрямку. Адже дитячий майданчик зведено за кошти (15800грн.) ґранту , який виграла громадська організація «За розвиток села» у рамках проекту «Запобігання торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад». Цей проект реалізовують під егідою Міжнародної організації з міграції, фонду «Благополуччя дітей» та Західно – Українського ресурсного центру – за фінансової підтримки Швейцарського бюро в Україні.

Громадська організація «За розвиток села» планує взяти участь ще в одному проекті, щоб виграти ґрант для освітлення сільських вулиць.

Автор Ярослава Мартишук

 

Залишити відповідь